Zuby bez kazů

Zuby bez kazů

Pěkné zuby jsou vaše vizitka
Když vidíte někoho, jehož zuby jsou zkažené, ošklivé a zanedbané, asi si o něm nepomyslíte nic hezkého. Chybějící začernalé zuby jsou znakem postupující nemoci celé dutiny ústní. Je zarážející, kolik lidé má alespoň jeden neléčený zubné kaz, protože prevence před zubařským křeslem začíná u vás v koupelně. Tolik lidí se dokáže sprchovat i hodinu, ale čistit zuby déle jak pár vteřin už je pro ně problém. A právě čištění to začíná. Je nutné používat vhodně kartáček, kvalitní pastu a nezapomínat ani na ústní vodu.

zubař prohlídka

Co je nejdůležitější?
Drtivá většina zubních kazů se začíná tvořit v mezizubních prostorách, protože právě tady se množí bakterie z plaku. Plak jsou nevyčištěné bakterie, které se usadí tam, kde se zuby nečistí, což je právě mezi zuby. Kdo nepoužívá zubní nit nebo mezizubní kartáčky, ten má velké předpoklady pro vznik kazů. Největším problémem je fakt, že dlouhé měsíce až dokonce roky nemusíte vůbec poznat, že se vám v ústech tvoří kaz. On totiž nebolí.

zubní vyšetření

Dnes je problém najít zubaře. Zubaři mají plno a jen velmi vzácně najdete zubařek který ještě nové pacienty bere. Ani v hlavním městě to není lepší, a pokud vás zajímá, který zubař Praha má pro pacienty ještě dveře otevřené, jsou to lékaři na Clinic+. Tady vám ošetří všechny problémy se zuby a najdete tu i dentální hygienu, na kterou by člověk měl chodit dvakrát ročně. Dentální hygienistka vám precizně a přístrojově odstraní kámen, plak a další nečistoty a díky tomu nebudou mít zubní kazy šanci. Kromě správného čištění je potřeba chodit dvakrát ročně na preventivní prohlídky, takže pokud chcete mít zuby v pořádku, rozhodně si je správně čistěte a nezapomínejte na preventivní prohlídky.

Clinic+ zatím pacienty přijímá, a pokud chcete mít jistou že se do kapacity vejdete, objednejte se co nejdřív.

https://www.vigan.cz