V jednoduchosti je krása, to platí i v případě zásuvek a vypínačů

Pokud vybavujeme dům či byt, dáváme si záležet na všech detailech a nezáleží na tom, zda jde o bydlení zcela nové nebo po rekonstrukci. Zkrátka chceme, aby se nám zde líbilo a dobře žilo. Kromě hezkého vzhledu očekáváme od většiny vybavení také funkčnost.
To se týká i zásuvek, vypínačů a k nim určených rámečků, kterých nalezneme v celém domě velké množství. Z drobného detailu se tedy stává podstatná součást naší domácnosti a tak si zaslouží i náležitý vzhled, který by měl korespondovat s celým interiérem.

Doba, kdy vše bylo jednotvárné a stejné, už je totiž dávno pryč a v současnosti se nabízí velké možnosti vzhledů a řešení. Nemusíme se tak spokojit s univerzálním řešením, ale každý prostor dostane přesně takovou variantu, kterou upotřebíme.

Nechte se inspirovat nekonečnou možností kombinací

Jednoduchá a přesto elegantní řešení rámečků nabízí Schneider unica, jasné a čisté linie dotvoří každý interiér k dokonalosti. K dispozici jsou v několika řadách.
· Schneider Unica basic – základní a univerzální řešení rámečků v odstínech bílá a slonová kost

· Schneider Unica plus – univerzální a v mnoha krásných barevných variantách

· Schneider Unica colors – nabízí kolem dvaceti různých barev rámečků a dvě barvy přístrojů, které lze libovolně kombinovat

· Schneider Unica quadro – luxusní vzhled, čtvercové zpracování, mnoho barevných odstínů rámečků a čtyři barvy přístrojů
Snadno je umístíte ve kterékoli místnosti, ale i ve své dílně, pracovně nebo garáži, protože i zde se chcete cítit dobře. Ve variantách jedno, dvou a dokonce i čtyř zásuvkových, v závislosti na typu řady. Nejvíce pravděpodobně vyniknou v kuchyni či obývacím pokoji, kde bývá zásuvek a vypínačů nejvíce a trávíme zde také mnoho času.
Kvalita, krásný design, variabilita a kombinovatelnost a to vše za velmi dobrou cenu, to je skvělá možnost jak naprosto jednoduchým způsobem skvěle doladit nebo jen oživit celý interiér a cítit se zde skvěle.

https://www.vigan.cz