Vyberte si tu pravou autožárovku pro bezpečnou jízdu!

Vyberte si tu pravou autožárovku pro bezpečnou jízdu!


Nehod na silnici neustále pÅ™ibývá a jedná se o hlavní důvod úmrtí mnoha osob – statistiky dopravních nehod nejsou nijak příznivé. A Äasto za to může nepÅ™iměřená rychlost, neopatrnost Å™idiÄe anebo Å¡patný stav vozidla. Takže pokud se chcete zmínÄ›ným problémům vyhnout, mÄ›li byste nejen umÄ›t dobÅ™e ovládat svůj automobil a znát silniÄní pÅ™edpisy, ale také musíte umÄ›t napravit jeho nedostatky, když k podobným potížím dojde.veÄerní zimní jízda.jpg
Může vám například prasknout autožárovka. Zdánlivá banalita může pro mnoho Å™idiÄů znamenat opravdu nepříjemný problém – tÅ™eba proto, že si sami nedokáží s výmÄ›nou autožárovky poradit, anebo to dokonce v polních podmínkách ani udÄ›lat nemohou – svÄ›tla je možné odmontovat až po odstranÄ›ní Äásti karosérie v servisu.
Takže může nastat nemalý problém – bez dostateÄného osvÄ›tlení nemáte na silnici co dÄ›lat. VždyÅ¥ právÄ› proto je náhradní sada autožárovek povinnou výbavou každého Å™idiÄe.
Právě proto se vyplatí, zjistit si více informací o tom, jaký typ autožárovky je pro vás ten pravý, a jak ji vyměnit.
Pokud jde o přední světlomety, existují dva základní typy žárovek – jednovláknový typ H7 pro oddělené ovládání dálkových a potkávacích světel, a dvouvláknový typ H4. Nicméně autožárovky najdete i v zadních světlech automobilu, a také na palubní desce.
Pro bezpeÄnost na silnici jsou důležitá hlavnÄ› pÅ™ední svÄ›tla a výkon zvolených led autožárovek Lightpark.boÄní pohled na pÅ™ední svÄ›tlo bílého bmw.jpg
Čím vÄ›tší budou mít svítivost, tím lépe na vozovce uvidíte. Tedy alespoň v případÄ›, kdy si zvolíte autožárovky s dostateÄným dosvitem, které budou osvÄ›tlovat pÅ™edevším vozovku pÅ™ed vámi a nebudou zbyteÄnÄ› rozptylovat svÄ›tlo tak, aby neoslňovaly protijedoucí Å™idiÄe.
MÄ›li byste vÄ›dÄ›t i to, že Äím vyšší výkon autožárovka má, tím má kratší životnost. ExtrémnÄ› výkonné žárovky se vám tedy mohou prodražit a záleží jen na vás, jaký pomÄ›r svítivosti a životnosti pro vás bude optimální.

https://www.vigan.cz