Vonné esence jako doplňková přísada do vaší vířivky

Vonné esence jako doplňková přísada do vaší vířivky

Pořídili jste si vířivou vanu a dali jí přednost před bazénem? V jistém smyslu to může být značná výhoda, protože vám odpadne tolik starostí s údržbou vody v nádrži, protože je jí tu mnohem méně, a zároveň máte k dispozici vodní trysky, s nimiž je pobyt pod hladinou rozhodně příjemnější. Ostatně, pokud si chcete jít vydatně zaplavat, navštívíte plavecký bazén anebo přírodní vodní rezervoár o velké ploše, kde je navíc i krásné okolní prostředí a písečná pláž.

vířivá lázeň

Vířivé vany mohou být umístěny v interiéru i na zahradě a existují dokonce vířivky nafukovací, z pogumovaného textilu. I takovýto výrobek dokáže splnit vaše očekávání ohledně komfortu a relaxace.

K relaxu ovšem neodmyslitelně patří i přírodní éterické esenciální rostlinné oleje. Zhotovují se z mnoha druhů rostlin, kam patří například borovice, eukalyptus, levandule, citronovník, pomerančovník a mnoho dalších úžasných darů přírody. Éterické oleje jsou nám známy již mnoho let a zpravidla si jejich vůni dopřejeme v aroma lampách, ovšem to není jediné využití. Ve vířivých lázních mají dokonce ještě výraznější efekt a přispívají zejména k větší psychické pohodě.

kachnička na dece

Vyzkoušejte jasmín a citrusové plody – velmi častou volbou ve vonných esencích do vířivky bývá vanilka, levandule, skořice, jahoda, borovice, eukalyptus a máta. Každá z nich působí na lidskou mysl velmi blahodárně a pomáhá odbourávat různé psychické blokády, neurastenii, fobie, strachy a další nepříjemné projevy osobnosti. Doporučit bychom vám mohli také jasmín, který nebývá tak často zařazován mezi produkty v prodeji, nicméně jeho účinky jsou velmi silné. Značné oblibě se těší i citrusové plody – mandarinka, grapefruit, citron a pomeranč anebo pomelo (šedok). Citrusy mají velmi pronikavé aroma a dovedou organismus značně povzbudit k činorodé činnosti a odbourat chronický stres.

https://www.vigan.cz