Věnujete se šití? Mějte po ruce ty správné pomocníky!

Věnujete se šití? Mějte po ruce ty správné pomocníky!

Vydali jste se na podnikatelskou dráhu švadlen? Šití Vás baví a jste v této činnosti opravdu dobří? To je skvělé! Šití je úžasná kreativní práce plná nápadů a vlastní realizace. Nejen s podnikatelským záměrem, ale také i jako záliba. Někdo si šije jen tak v domácím prostředí pro sebe a svou rodinu či přátelé. Je to dobře strávený čas. Máte všechno, co je potřeba k dobrému a kvalitnímu šití? Jaké pomůcky to vlastně jsou? Jehly a nitě, to je jasná klasika.

Potřeby k šití

A co dál? Kvalitní šicí stroj a různé druhy látek k dispozici. A pak je celá řada maličkostí, bez kterých se švadleny prostě neobejdou. Připínáčky, náprstky a tak dále a tak dále. A nezapomněli jsme na něco z těch větších kousků? Máte doma krejčovskou pannu? Ne? Tak nad ní zkuste popřemýšlet, určitě by se Vám hodila. Krejčovská panna je skvělým pomocníkem. Krásně se na ní dají naměřit míry, lépe uchytit určité čísti módního kousku a jiné vychytávky, které Vám usnadní práci. Jsou vyráběny a následně Vám k dispozici v různých konfekčních velikostech, některé jsou i snadno nastavitelná, v různých barvách. Nebo lze koupit i náhradní potah na krejčovskou pannu v případě potřeby či jen kovovou výstavní pannu. To v případě, když vlastníte obchod nebo módní salon pro výstavu určitého kusu oblečení ve výloze nebo v prostorách obchodu. Já říkám, že bez krejčovské panny se neobejde žádná švadlena. Dříve či později po ní sáhne každý, kdo má šicí práce nad hlavu. A jaký typ se hodí Vám? Cena krejčovských panen se pohybuje v různých výších.

Žena a klubka vlny

Záleží na tom, zda chcete obyčejnou nebo nastavitelnou s dalšími prvky a možnostmi. Každopádně jí ač tak či tak pořídíte od 1200 korun českých do 3 000 korun českých. Připadá mi to jako velice rozumná částka, když si vezmu, co se díky ní dokáže udělat za perfektní kousky oblečení a jakým je velkým a praktickým pomocníkem.

https://www.vigan.cz