Svatby už pomalu začínají

Svatby už pomalu začínají

Svatební přípravy začínají už žádostí o ruku. Mnoho nevěst se zalekne toho množství věcí které by na svatbě chtěly mít zařízené, a proto plánování svojí svatby přenechávají koordinátorkám, které jsou tu od toho, aby nevěstám zařídily svatbu přesně podle jejich představ, a hlavně aby se na nic nezapomnělo. Koordinátorky spolupracují s celou řadou lidí – od cateringu až po fotografování, takže si nevěsta jen vybere například styl fotografií a koordinátorka zařídí úplně všechno co je potřeba. Za služby koordinátorky vůbec není třeba se stydět, protože plánování svatby je často náročné, a tak je lepší celou věc svěřit někomu zkušenému.

nevěsta šaty

V současné době je velmi žádané a moderní mít svatbu venkovní. Dávno není potřeba mít okázalou svatbu na zámku, ale v kurzu jsou spíše menší svatby na jedinečném místě. Nevěsty si hodně vybírají různé mlýny a především stodoly. Celá řada moderních stodol vznikla právě za účelem konání svateb. Část svatby se odehrává venku pod širým nebem a část zase uvnitř, případně jen venku s možností využití vnitřních prostor. Při hezkém počasí dává naprostá většina párů přednost venkovní svatbě, protože čerstvý vzduch a slunečné počasí dodávají celé svatbě nezapomenutelnou atmosféru.

venkovní stan

Ani koordinátorka ale neporuší počasí, a tak se může samozřejmě stát, že počasí nevyjde podle představ. Pro takové případy je dobré mít připravený plán, aby se svatba nemusela přerušovat a všichni se mohli dál nerušeně bavit. Každá koordinátorka ví, že existuje půjčovna párty stanů Partystanyaz, kde se dají půjčit nepromokavé stany i pro velký počet lidí. Svatba pod speciálním stane, vypadá také velmi dobře a pokud se bude pár brát třeba na louce, je stan ideální řešení nejen jako ochrana před deštěm, ale i jako ochrana před sluncem. K dispozici jsou i podlahy a nábytek, aby všechno v případě deště zůstalo v suchu.

https://www.vigan.cz