Svatba je za rohem?

Svatba je za rohem?

Už víte co všechno na svatbě chcete?
Plánování svatby je většinou v hlavní režii nevěst. Ty se vyžívají v dekoracích, takže si dokážou leccos vymyslet i zařídit. Pokud ale plánujete velkou svatbu, není na škodu si k plánování přibrat třeba kamarádku nebo někoho z rodiny, případně svatební koordinátorku. Ty jsou velmi oblíbené právě hlavně u větších svateb, protože dokážou leckdy nemožné.

romantické oznámení

Čím začít?
Musíte vymyslet, kde byste se chtěli vzít, a také kdy. Obřadům na radnicích víceméně odzvonilo a moderní nevěsty chtějí mít logicky svatbu na moderním místě. Mezi ně patří mlýny nebo stodoly. Často se setkáte s tím, že stodola byla vybudovaná přímo pro potřeby konání svateb. Jenže je nutné počítat s tím že o tato místa je velký zájem, a tak je nutné je rezervovat včas. Jakmile máte své datum a místo, můžete pokračovat dále.

bílé oznámení

Dalším logickým krokem je vyřízení svatebního oznámení. Pomocí oznámení totiž zvete své milé na svatbu a také jim oznámíte že se berete. I v dnešní době kdy si po internetu dokonce i posíláme přání k narozeninám a dalším významným událostem, se stále drží tradice svatebního oznámení. Každý má jiný vkus, a tak některé páry chtějí vtipné oznámení, další dají přednost modernímu oznámení a jsou i páry, které dávají přednost klasice.

Jednou z cest může být i originální svatební oznámení, které vám nabídne každá tiskárna. Můžete si vybrat oznámení na místě, protože některé páry chtějí embosovaný papír, ve kterém může být vytlačená jakákoliv struktura z nabídky. Jestliže vám postačí vybrat si oznámení online, nemusíte ani nikam chodit a všechno vyřídíte v klidu doma. Na oznámení většinou páry kromě místa a data dávají nějaký citát, který je pro ně příznačný, nebo společnou fotku. Je na vás co si na oznámení vyberete, ale mějte na paměti, že si ve stejném designu můžete objednat i jmenovky nebo svatební menu.

https://www.vigan.cz