Služby instalatérů

Služby instalatérů


Slyšela jsem, že v dnešní době je opravdu málo takových učebních oborů, jako je například plynař anebo také instalatér. Podle mého názoru je tohle škoda, protože to jsou zrovna takové obory, které u nás tady budou vždycky potřeba. Protože když je třeba někdo vyučený kuchař, tak si myslím, že nebude umět instalatérské práce, když je někdo studovaný lékař nebo zdravotní sestra, tak také třeba nemusí vůbec umět instalatérské práce. Proto si myslím, že ten, kdo se učí na instalatéra, tak to vyhrál. V poslední době se také říká, že ruční práce a manuální práce jsou více finančně ceněné než třeba takové práce, které může vykonávat úplně každý.

Instalatéři pracují rychle a šikovně.

A myslím si, že takové zaměstnání, které může udělat úplně každý, tak jsou to spíše takové kancelářské věci anebo třeba prodavač nebo prodavačka anebo skládat zboží. Vzpomínám si, když se nám doma také rozbil dřez a potom topení, takže jsme volali instalatéra. A také topenáře. Potěšilo mě, že instalatéři přišli docela rychle, protože je to opravdu veliká společnost. Jinak mi řekli, že kdyby to byl podnikatel a živnostník, tak bych třeba na instalatéra čekala i dva nebo i tři měsíce. Polil mě horký pot, opravdu nevím, co bych dělala doma, kdybych musela tři měsíce mýt nádobí někde úplně jinde než ve dřezu. Takže jsem byla ráda, že mi potom páni instalatéři z firmy spravili dřez, a to během hodiny.

Pevné nové nářadí instalatéra.

Byl ucpaný, jenomže ještě byly prasklé hadice. A potom, když se mi ještě rozbila toaleta, tak jsem musela podruhé volat instalatérskou firmu. Instalatéři pracují opravdu pečlivě s velkou přesností a jsou to opravdu milí lidé, se všemi si vždycky moc ráda popovídám. A pokud také chcete někdy instalatéra, tak se můžete podívat na webové stránky kanalizace-instalateri.cz, kteří sídlí v Praze. Samozřejmě, že nemusíte hledat instalatéry přímo v Praze. Ti jsou opravdu všude. A myslím si, že každý člověk už někdy využil služby instalatéra. A pokud ne, tak předpokládám, že v budoucnu služby instalatéra určitě někdy využije.

https://www.vigan.cz