Sídliště nemusí být nudné

Bydlet na sídlišti, to není úplné terno, zvlášť když většina sídlišť byla postavená v 70-tých letech minulého století a nejsou tak vůbec přizpůsobená dnešní době. Mnoho sídlišť tak prošlo kompletní revitalizací. Věžáky na sídlištích nabízí bydlení mnoha rodinám, ale každá rodina má auto, někdy i dvě a na tolik parkovacích míst rozhodně sídliště nebyla původně projektovaná. Na mnoha sídlištích proto vyrostly nové parkovací domy, které jsou víceúrovňové a proto nabízí mnohem více parkovacích míst.

Změny nastaly i na zbývajících plochách mezi domy. Mnohdy jen vyasfaltované plochy, které měly být dětskými hřišti se proměnily ve skutečná dětská hřiště, která jsou plná hracích prvků a na mnohých sídlištích se našlo i místo pro psí hřiště, oplocený prostor, kde se mohou volně pohybovat pejsci a mají tam své herní prvky.

barevné domy

Změny nastaly také na fasádách domů. Barevný nátěr fasády cena za m2 udělat z monotónní betonové šedé veselou směs barevných domů. Na některých fasádách popustili majitelé fantazii a tak vznikly i pruhované nebo kytičkované domy. Když se takovým sídlištěm procházíte, vyloudí vám to úsměv na tváři a bydlení dostane hned jiný charakter. Barevná fasáda domu je způsob jak oživit beton a udělat svět veselejším.

Postavit ve městech sídliště, to je způsob jak zajistit bydlení pro mnoho občanů města. Zajistíte-li jim zázemí, jako obchody, dostupnost lékařů, veřejnou dopravu, kulturní a sportovní vyžití, budou spokojeni. Město bude prosperovat a bude mít peníze na další investice, Kruh se uzavírá.

sídliště

Sídliště už dávno není jen šedá panelová zástavba, kde se nikomu moc bydlet nechce. Sídliště mohou být velmi moderním způsobem bydlení s veškerou dostupností služeb. Je ve vašem městě ještě sídliště, které je šedé a nudné? S největší pravděpodobností není, protože takové se už dnes naštěstí nestaví.

https://www.vigan.cz