Potíže s vaší erekcí

Potíže s vaší erekcí

Problémy s erekcí má spoustu mužů. Nejčastěji postihují muže kolem 40 let nebo výše. S příchodem středního věku přichází nejrůznější problémy. Bolesti zad, kloubů, šednutí vlasů, srdeční problémy, zvýšený cholesterol, zvýšený cukr v krve, nebo třeba právě problémy s erekcí. Erekce je stav ztopoření penisu, kdy se cévy procházející penisem naplní krví. Jestliže se tak stane může muž vyvrcholit a je schopen pohlavního styku. Bez erekce toto není možné.

banán

Ale bohužel, ve středním věku často nastávají stavy, kdy muž není erekce schopen vůbec, nebo je pro něj velmi obtížné jí dosáhnout. Nebo jí dosáhne, ale erekce je nekvalitní a penis se neztopoří úplně, nebo naopak velmi rychle opadne. Jaká je příčina? Příčin může být spousta. Mnohdy se ani nepřijde na to, jaká ta příčina je. Ale za poruchami erekci může stát i třeba špatný životní styl. Jak určitě víte, nezdravý životní styl vám může způsobit spoustu zdravotních problémů. A mezi nimi mohou být právě poruchy erekce. Proto, aby se vaše erekce zlepšila, může někdy stačit, když změníte svůj životní styl.

sex

Změňte svůj jídelníček. Pokud trpíte nadváhou nebo obezitou, může vám pomoci, když zhubnete pár kilo a dostanete svou váhu do normy. Zaměřte se na pitný režim. Pijte nejlépe čistou vodu nebo neoslazené čaje. Vypijte alespoň 2,5 – 3 litry tekutin denně. Do jídelníčku zařaďte hodně bílkovin, které čerpejte z kvalitního masa, ryb a mléčných výrobků. Zařaďte také spoustu ovoce a zeleniny.

Vyvarujte se alkoholu. Alkohol je škodlivý pro naše tělo a může být i příčinou pro poruchu erekce. Vyvarujte se také kouření, které je velmi škodlivé. Uvidíte, že jakmile se těchto návyků zbavíte, může se zlepšit stav vaší erekce. Snažte se také stresu, nebo se snažte snížit jeho míru. Naučte se například dechová cvičení.

Více se dozvíte v článku Potíže s erekcí má každý druhý muž erectmax.cz.

https://www.vigan.cz