Kočárky Kunert – luxus dostupný pro každého

Ti z vás, co pamatují jako studenti reálný socialismus, a co zakládali rodiny právě v této době, si možná ještě vybaví, jak obtížné bylo pořídit dětský kočárek, který by vám i vašemu dítěti plně vyhovoval. Tehdy sice existovaly novomanželské půjčky a příbuzenstvo si navzájem vypomáhalo i s výbavičkou pro miminka, a tak po finanční stránce nebyl problém kočárek pořídit, ale šlo spíše o technické provedení, příslušenství a jízdní komfort. Tehdy na trhu nebyl moc velký výběr a někdy jste zkrátka museli sáhnout po tom, co zrovna bylo k mání.

Kočárek Kunert – v současné době je naopak na trhu kočárků tolik, že je někdy obtížné se v té pestré plejádě nabídek vyznat. Ke špičce ve svém oboru se řadí mimo jiné i kočárky Kunert. Vyznačují se robustní konstrukcí, odpruženým podvozkem, dostatečně velkým úložným prostorem a pohodlnou vypolstrovanou korbou. Mají k dispozici velká kola pro pohodlné cestování po městě i venku v přírodě na zpevněných cestách.

maminka s kočárkem

Nechte se oslovit krásnými barvami

Velkým problémem současné doby je absence barevných výtvarných řešení. Lidé se mnohdy nechají od některých výrobců zmanipulovat, že to nejde, a že výrobně jednodušší je zhotovit šedý nábytek, nežli jej opatřit barevnějším povrchem. Naštěstí ne každý výrobce podlehne tomuto manipulativnímu tlaku a nabízí v prodeji to, co by mělo být na trhu běžně – barevná řešení, která podporují kreativitu a spolu s ní i lepší mezilidské vztahy.

dětské kočárky

Výrobce kočárků Kunert VIP zařadil do svého produkčního programu celou řadu barevných variant, a tak si určitě mezi nimi vyberete model, co vás barevně oslovuje. Tím pádem také budete působit na vaše okolí a dáváte lidem tímto způsobem najevo, že barvy do našeho života patří, a že výrobci by se měli „chytnout za nos“ a přestat chrlit na trh tu šedo černou převahu, která je dnes doslova na každém kroku.

https://www.vigan.cz