K létu patří bazén

K létu patří bazén

Bazén je lákadlem pro spoustu lidí. Horko a dusno jsou důvody, proč tolik lidí vyráží k vodě. Užít si koupání a plavání si chce každý kdo bazén nemá doma. Je škoda muset se tlačit na veřejném koupališti, když máte možnost mít svůj vlastní bazén. Máte dům se zahradou a nebo máte chatu, kde trávíte část víkendu? Pak vám nic nestojí v cestě. Můžete si nechat udělat bazén, ze kterého se vám nebude chtít ven.

brýle u vody

Bazény mají jedno základní dělení – dělí se na bazény na povrchu země a na zapuštěné bazény. Bazény na povrchu jsou většinou levnější a snazší na instalaci, kdežto u zapištěných je potřeba mít připravený stavební otvor, kam se bazén vloží. Bazény jsou vyráběny hlavně ze speciálního plastu, který dokáže odolat horkému počasí i zimním mrazům. Životnost bazénu prodloužíte kvalitní péčí a včasným zazimováním.

Rozhodli jste se?
Jestli chcete mít bazén ještě na letošní koupací sezonu, máte nejvyšší čas na to si ho objednat. Na výběr bývají bazén kulaté, oválné a obdélníkové. Velmi oblíbený je například obdélníkový bazén BO-7x3x1.5
Bazenygluc, který uspokojí všechny plavce. K bazénům se prodává celá řada příslušenství, která vám usnadní jak užívání bazénu, tak jeho údržbu. Velmi důležitým prvkem jsou schody a nebo žebřík, bez kterého se nejspíš ven a nebo dovnitř jen tak nedostanete.

bazén žebřík

Nejdůležitější je bazénový vysavač a bazénová chemie. Při čištění bazénu je potřeba vysavačem zbavit povrch plastu nánosu nečistot, protože díky tomu bude voda déle čistá. Nechcete přece mít bazén plný špinavé vody…? Samozřejmostí jsou soli a směsi na čištění vody, a dokonce si můžete udělat radost vonnou esencí, která vodu krásně provoní. Dopřejte si vlastní bazén a už se nebudete muset mačkat u bazénu s desítkami cizích lidí, které vám mohou svým chováním zkazit příjemný pobyt u vody, ke které se tak těšíte celou pracovní dobu.

https://www.vigan.cz