Jaké vybrat osvětlení do vašeho domova?

Lucerny jsou dávno přežitkem, který v dnešní moderní době není potřeba. To samé jistě platí pro klasické žárovky, které už dávno byly zrušené a nahradily je lepší světelné zdroje, které jsou ekonomičtější, ale také praktičtější a úspornější, či lepší v ohledu na životní prostředí. Přesto se však ještě i v dnešní době můžeme setkat s názory, že kdysi klasické žárovky, byly lepší a že se jim nic nevyrovná, i přesto že víme, jaké výhody mají modernější způsoby svícení.

Do vašeho domova si můžete dát mnoho různých druhů světel, rozlišují se podle barvy světla, intenzity svítivosti, ale také podle toho, jaký styl vlastně potřebujete, jestli celou zářivku do garáže či dílny, kde potřebujete mít najednou opravdu dostatečné množství světla, abyste na všechno potřebné viděli a měli tak přehled, nebo jestli je to spíše jenom lehké ohraničení teplým odstínem do obývacího pokoje, kde při televizi vlastně skoro ani žádné světlo nepotřebujete.
V našem filtru si nastavíte, jaké chcete produkty, jaké značky nebo jaký typ:
– podle patice, značky, světelného toku, svítivosti, úhlu, provedení, apod.

Jaké osvětlení tedy vybrat?
Nabízíme vám samozřejmě velké množství všemožných variací: .
Nejčastěji se však díváme na celkovou úsporu, ovšem nesmíme opomínat ani životnost, svítivost, barvu světla či její odstín, počet LED, úhel rozptylu světla nebo její rozměry. Na všem totiž záleží.
U nás si můžete vybírat od značek:
– Megaman
– Osram
– Philips
– Pila

Hledáte způsoby, jak ušetřit? Jistě budete mít pravdu, když řeknete, že ušetřit se dá i na žárovce. Pokud si vyberete kvalitu, byť třeba za, o něco vyšší cenu, tak se vám to stejně mnohonásobně vrátí formou ušetřených peněz za elektřinu nebo za koupi nového výrobku, když budete mít nějaký špatný.

https://www.vigan.cz