Co zvolit místo vložek?

Menstruační pomůcky znají asi všichni. Nejčastěji se setkáváme s vložkami a tampony. Matky tyto pomůcky běžně doporučují svým dcerám, protože jsou na tyto pomůcky zvyklé a také proto, že mají obavy vyzkoušet něco nového. Přitom existují moderní menstruační pomůcky, které vám možná mohou doslova změnit život. Jak?

vložky a tampony

Chce se cítit komfortně a hlavně chcete být 100% chráněná? Toto vám vložky ani tampony nemusí splnit. Oboje může protéct i když je vyměňujete často. A toho se ženy samozřejmě oprávněně bojí. Protéká vložka není nic příjemného, i když je menstruace běžnou součástí života. Pokud chcete mít jistotu že se vám to nestane, používejte například menstruační kalhotky. Ty jsou vyrobené z několika savých vrstev, takže zachytí všechny tekutiny i zápach. Diskrétnost je tedy zcela zaručena. A přetečení se vážně bát nemusíte, protože jsou vysoce savé a vydrží zhruba 8 hodin, jako vložky a tampony.

Nosí se místo běžného prádla
Jejich nošení je jednoduché. Nosí se místo normálního prádla a nosit je mohou i slečny od první menstruace. Pro ně jsou dokonce lepší než tampony, protože tampon se složitě zavádí a jeho zavádění i nošení může být i bolestivé. Kalhotky jsou příjemné, pohodlné a rozhodně vás jejich nošení bolet nebude.

žena v prádle

Chcete nosit hezké prádlo i během menstruace? Díky menstruačním kalhotkám to není problém. Dnes se dají sehnat nejen klasické černé kalhotky, ale i celá řada dalších. Výrobci pochopili že ženy nechtějí během menstruace nosit ošklivé prádlo, a tak konečně navrhli a vyrobili i jiné střihy, jako například tanga nebo brazilky. V kombinaci s krajkou a v sexy barvách se za ně nebudete muset stydět. Vyzkoušejte je a uvidíte, že už nebudete chtít používat nic jiného. Kalhotky se dají koupit za velmi dobré ceny, které jsou nakonec nižší než cena za jednorázové pomůcky, které kupujete každý měsíc.

https://www.vigan.cz