Barevné zásuvky a vypínače nejen pro dokonalou domácnost

Barevné zásuvky a vypínače nejen pro dokonalou domácnost


Chcete to mít doma dokonalé? Potom si se svým interiérem musíte opravdu vyhrát, a nesmíte zapomínat ani na detaily. Dokonce ani ne na takové, jako jsou zásuvky a vypínaÄe.

brain-605603_640

Ostatně, tito neopominutelní elektro pomocníci se nacházejí ve všech pokojích, a to hned v několika kusech, a protože se bez nich vůbec nikdo neobejde, tak je také vůbec nikdo nepřehlédne. A to je dobré mít na paměti, protože i kdybyste si vy sami na to, že vám budou zářit bílé zásuvky na barevných stěnách, zvykli, tak všechny vaše návštěvy to budou vnímat.

cables-1080569_640

PÅ™itom napravit tento stav je opravdu snadné. StaÄí, když si pořídíte zásuvky a vypínaÄe v barevném provedení. Anebo jeÅ¡tÄ› lépe – poÅ™iÄte si je barevné, ale takové, abyste jejich barvy mohli podle potÅ™eby mÄ›nit. Zdá se vám to nemožné? Ale kdepak, i takové dokonalé výrobky jsou k dostání na trhu – jen po nich možná budete chvíli pátrat, protože i prodejci z elektro prodejen už si tak nÄ›jak zvykli na to, že omezený sortiment zákazníkům staÄí. Takže když nepochodíte v malé kamenné prodejnÄ› u vás v obci, zkuste to v dobÅ™e zásobeném elektronickém obchodÄ› na internetu.

To, po Äem byste se mÄ›li ptát, je produktová Å™ada schneider unica od výrobce schneider electric.

Tyto výrobky jsou specifické jak tím, že si můžete volit z opravdu bohaté barevné škály, tak i tím, že nabízí i pěkné tvary. A co je vůbec nejlepší – své rozhodnutí můžete pružně měnit!

Asi jen málokdo z nás by chtÄ›l mít na stÄ›nÄ› například Äervené zásuvky, kterých už se nikdy nezbaví. Každému je jasné, že ho stávající výmalba po Äase omrzí, a co pak s barevnými vypínaÄi? V případÄ› výrobků schneider unica takový problém Å™eÅ¡it nemusíte, neboÅ¥ jsou modulární. V praxi to znamená, že zatímco univerzální strojek zůstane už navždy na svém místÄ›, tak naopak svrchní barevný rámeÄek můžete mÄ›nit a střídat dle potÅ™eby.

https://www.vigan.cz