Nebuďte, jako oni

Nebuďte, jako oni


Kolikrát se Vám, jako Å™idiÄi dopravního prostÅ™edku, stane, že pÅ™edejdete, nebo dokonce zabráníte dopravní nehodÄ›? Kolikrát si říkáte, když odjíždíte na noÄní, že máte Å¡tÄ›stí, že jste si doma zapomnÄ›li vÄ›c, pro kterou jste se museli vrátit? Kdybyste totiž vyjeli na silnici o pÄ›t minut dříve, mohli byste se stát úÄastníky dopravní nehody, kterou nyní s pÄ›timinutovým zpoždÄ›ním míjíte.
auta za sklem
Jak ale můžete dopravním nehodám předejít?
V mnohých případech jde jen o osud. Potkáte blázna za volantem, který se na silnici neumí chovat. A i kdybyste dÄ›lali psí kusy, nezmůžete nic. Ale na to ani radÄ›ji nepomýšlejte. HlavnÄ› nebuÄte stejní, jako ti nezodpovÄ›dní Å™idiÄi, kteří patří mezi piráty silnic. Vy se soustÅ™eÄte na svou jízdu a hlavnÄ› na technický stav svého vozidla. I ten bývá mnohdy příÄinou karambolů na silnicích!
I obyÄejné osvÄ›tlení v pÅ™edních svÄ›tlometech může zapříÄinit docela vážnou http://www.e15.cz/finexpert/setrime/nejcastejsi-vaznou-nemoci-je-rakovina-pojistujeme-se-na-ni-ale-nedostatecne-1339084nehodu. Jako Å™idiÄ nemusíte dobÅ™e vidÄ›t a v tu ránu staÄí jen okamžik, abyste nevidÄ›l cyklistu, nebo nepozorného chodce. A když Vám nepÅ™eje ani poÄasí!?
Kvalitní žárovka h1 Vám v tom ale může zabránit! Pokud se tedy zrovna nebudete věnovat mobilu, nebo nastavení rádia v autě. Pak Vám ani kvalitní osvětlení předních světlometů v podobě žárovek h1 rozhodně nepomůže!
světla před autem
Vezměte to tak!
· BuÄte zodpovÄ›dným Å™idiÄem dopravního prostÅ™edku.
· VÄ›nujte se pÅ™i řízení vozidla pouze silniÄnímu provozu.
· Předvídejte na silnici nepředvídatelné.
· BuÄte se svým vozidlem dobÅ™e vidÄ›n.
· S pomocí žárovek h1 v předních světlometech také dobře uvidíte Vy!
· Pravidelně navštěvujte se svým vozidlem servis, aby technický stav vozidla neohrozil nikoho na silnicích. Tudíž ani Vás.
· Neusedejte za volant unavení, neodpoÄatí.
A nakonec vždycky dojedete do cíle bezpeÄnÄ›.
Jak jednoduÅ¡e to zní! Jak dobÅ™e znáte tyto jakoby pouÄky, viÄte? Podstatné je, jak dalece se jimi řídíte. To je otázka! Pokud jezdíte Äasto, můžete podlehnout jakési pohodÄ›, že Vám se nemůže nic stát, když už tolik let jezdíte bez nehody.
Neusněte na vavřínech a jezděte stále obezřetně, jako doposud!

https://www.vigan.cz